Projekty realizowane
 
projekty zrealizowane
 
projekty lokalne
 
 
 
 
 
 
Rekrutacja - ”Akademia Młodego Etnologa”
Rekrutacja - ”Akademia Młodego Etnologa”
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie ”Akademia Młodego Etnologa” - organizacja zajęć i warsztatów dla dzieci z zakresu edukacji regionalnej. Termin zgłoszenia upływa 15.04.2015 r.
Zadanie publiczne współfinansowane jest przez Powiat Suski z zakresu kultury, sztuki ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
więcej
opublikowane 09.04.2015
ZAPYTANIE OFERTOWE
ZAPYTANIE OFERTOWE

Przedmiot zapytania ofertowego: opracowanie i wykonanie publikacji ramach projektu pn. „Wiem co jem”.
Projekt realizowany jest w ramach działania ochrona dziedzictwa produktów spożywczych jako perspektywa lokalnego rozwoju jest finansowany z Funduszu Grantowego PRODUKT LOKALNY MAŁOPOLSKA w ramach Projektu Nr URP/SPPW/1.1/KIK/09 PRODUKT LOKALNY MAŁOPOLSKA – rozwój lokalnej przedsiębiorczości i przetwórstwa w oparciu o partnerską inicjatywę edukacji ekonomicznej mieszkańców oraz regionalny system marketingu produktów z Małopolski.
Data ogłoszenia: 12.03.2015
Termin składania ofert: 20.03.2015, do godz. 15.00
 

więcej
opublikowane 12.03.2015
Zakończenie projektu!
Zakończenie projektu!

Stowarzyszenie zakończyło projekt pod nazwą "Obudź w sobie artystę" - organizacja warsztatów z upcyklingu oraz konkursu na najciekawsze arcydzieło pomysłem na nowy i ciekawy produkt lokalny Gościńca 4 żywiołów;

W ramach projektu zorganizowano 34 warsztaty z upcyklingu na terenie 4 gmin tj. Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Stryszów, Mucharz oraz konkurs. Celem operacji było rozwijanie aktywności społeczności lokalnej poprzez organizację warsztatów artystycznych z upcyklingu oraz konkursu;

więcej
opublikowane 23.02.2015
Przekaż nam 1% swojego podatku !
Przekaż nam 1% swojego podatku !

więcej
opublikowane 11.01.2015
Życzenia Świąteczne
Życzenia Świąteczne

Aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem a Nowy Rok – dobrym czasem.

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzą Członkowie Stowarzyszenia „Perspektywy” 

więcej
opublikowane 23.12.2014
KONKURS UPCYKLING
KONKURS UPCYKLING

Serdecznie Zapraszamy na konkurs twórczego UPCYKLINGU :)

więcej
opublikowane 20.11.2014
III MIEJSCE Konkurs
III MIEJSCE Konkurs

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Perspektywy w konkursie na produkt lokalny "Smaki żywiołów" zdobyło: III MIEJSCE za „Kosz z łuby drzewnej, pudełko z łuby, serce ze sklejki ozdobione metodą decoupage" w kategorii „WYRÓB – RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE, PAMIĄTKA Z GMINY WCHODZĄCEJ W SKŁAD LGD „GOŚCINIEC 4 ŻYWIOŁÓW”.

więcej
opublikowane 10.11.2014
REGULAMIN REKRUTACJIN - WARSZTATY UPCYKLING
REGULAMIN REKRUTACJIN - WARSZTATY UPCYKLING

Serdecznie zapraszamy do składania formularzy zgłoszeń na warsztaty zupcyklingu- TERMIN ciągły do 16.02.2015 r. Warsztaty z upcyklingu współfinansowane są w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”.

więcej
opublikowane 03.11.2014
Zakończenie projektu!
Zakończenie projektu!

Stowarzyszenie zakończyło projekt pod nazwą „Ruch – moja pasja” – utworzenie Klubu Juniora poprzez organizację warsztatów  i zawodów sportowych dla dzieci w Gminie Lanckorona.  Projekt był współfinansowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty” za pośrednictwem Stowarzyszenia „Gościniec 4 Żywiołów”.

więcej
opublikowane 26.10.2014
MAPA PRODUKTÓW LOKALNYCH
MAPA PRODUKTÓW LOKALNYCH

Mapa produktów lokalnych wykonana w ramach projektu „Wiem co jem”. Ochrona dziedzictwa produktów spożywczych jako perspektywa lokalnego rozwoju jest finansowany z Funduszu Grantowego PRODUKT LOKALNY MAŁOPOLSKA w ramach Projektu Nr URP/SPPW/1.1/KIK/09 PRODUKT LOKALNY MAŁOPOLSKA – rozwój lokalnej przedsiębiorczości i przetwórstwa w oparciu o partnerską inicjatywę edukacji ekonomicznej mieszkańców oraz regionalny system marketingu produktów z Małopolski.

więcej
opublikowane 23.10.2014